AEG BSK782320M

 • Kraunamos nuotraukos
  99900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Orkaitė su garų funkcija

  Gamintojas
  Electrolux
  Prekės ženklas
  AEG

 • Garinė Maxiklasse orkaitė,
  HorizonLine dizainas,
  AEG SteamBoost,
  paslėptas garų genetarorius,
  70 ltr. talpa, ThermiC°Air karščio paskirstymo sistema, MaxiTray ypač didelės skardos,
  jutiklinis valdymas "ProSight Plus" (VCU+) su įsmeigiamu termometru
  30 kalbų
  20 kaitinimo režimų (30-230 °C)
  greitas įkaitinimas
  temperatūros pasiūlymas ir elektroninis jos palaikymas
  180 automatinių programų
  mėsos termometras
  20 mėgstamiausių programų atmintis
  75 receptų
  funkcija "Set&GO
  kepimas žemoje temperatūroje
  2 apšvietimo lemputės
  funkcijų užraktas
  švelnus durelių uždarymas "SoftMotion™"
  teleskopiniai bėgeliai TR1LFSTV
  vėsios durelės su 4 stiklais
  energijos efektyvumas A+


  Orkaitėje „SteamBoost“ naudojant funkciją „FullSteam“ galima išgauti įvairesnį maisto skonį. Ji veikia tiksliai taip, kaip tradicinė orkaitė, tik pridedami garai. O tai patiekalams patinka, nes karštis juos skrudina ir gruzdina. Dėl garų patiekalai tampa kitokie. Išsaugoma natūrali drėgmė, todėl galima pagaminti įvairių sultingų patiekalų – mėsos, žuvies, užkepėlių, daržovių ir netgi desertų. Viskas skirta geram skoniui išgauti.
  Šios orkaitės maisto gaminimo termometru galite išmatuoti vidinę temperatūrą savo patiekalo viduryje jį gamindami. Taigi kiekvienąkart gausite puikų rezultatą.
  Naudojant šią orkaitę, energijos vartojimo efektyvumas taip pat reiškia efektyvų maisto gaminimą. Karštas oras tolygiai paskirstomas orkaitės viduje – tai atlieka nauja konvekcijos sistema „Hot Air“. Dėl to orkaitė greičiau kaista ir gaminimo temperatūrą galima sumažinti iki 20 %, taupant tiek laiką, tiek elektros energiją
  Durelėse integruota technologija „Soft Closing Door“ visada leidžia uždaryti dureles sklandžiai ir tyliai, kad aukščiausią kokybę atitiktų ir išvaizda, ir valdymas.
  Ši intuityvi orkaitė su dideliu skystųjų kristalų ekranu – visada gurmaniškai skanūs patiekalai, naudojant papildomą receptų funkciją. Automatinis įvairių patiekalų kepimo temperatūros ir laiko nuostatų reguliavimas reiškia, kad Jūs visiškai kontroliuojate gaminimo procesą, ar gamintumėte vakarienę dviems, ar ruoštumėte vakarėlį draugams.
  Daugiau dažnai yra geriau, ypač kai kalbama apie nuostabius kepinius. Padėklas „XL Baking Tray“ yra 20 % didesnis už standartinio dydžio kepimo padėklus, todėl galite kepti didesnius skanumynų kiekius – visi jie iškeps puikiai.