Prekių katalogas

Darbas karantino metu

2020-12-25
 

Karantino metu BTN technikos centro komanda ir toliau vykdo prekybą internetu bei konsultuoja klientus nuotoliniu būdu. Susisiekite su mumis tel. +370 527 00600, el.paštu uzsakymai@btn.lt Atsakysime jums darbo metu:

I-V 10:00 - 19:00

VI 10:00 - 15:00

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijomis dėl karantino, fizinės konsultacijos BTN salonuose Vilniuje nevyks iki sausio 31d.

Kviečiame į virtualias konsultacijas Microsoft Teams platformoje. Prašome registruotis mūsų puslapyje www.btn.lt/registracija-konsultacijai

Prekių atsiėmimo punktas karantino metu veiks adresu Žirmūnų 1B. Apie savo apsilankymą prašome mums pranešti iš anksto telefonu +370 527 00600.

Prekių pristatymas

Prekes pristatome savo transportu, per DPD kurjerius į namus arba į paštomatą. Karantino metu pristatymo terminas gali būti ilgesnis nei įprasta, prašome supratimo. Vengiant fizinio kontakto prekes prašome priimti lauke, užnešimo į namus paslauga laikinai neteikiama.

Atsiskaitymas už prekes

Šiuo metu atsiskaityti už prekes galima mokėjimo pavedimu ar kortele pirkimo metu. Pirkėjams pristatomi jau apmokėti užsakymai. Grynaisiais pinigais atsiskaityti už prekes karantino metu galimybių nėra.

Prekių grąžinimas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės pateiktomis rekomendacijomis, prekių grąžinimas nevyks iki karantino pabaigos. Prekių grąžinimo terminai pratęsiami neskaičiuojant karantino laikotarpio. Jeigu norite grąžinti prekę, rašykite uzsakymai@btn.lt. Užregistruosime Jūsų prašymą.