Prekių katalogas

Electrolux EW7F348W

 • Kraunamos nuotraukos
  414 
  vnt. Į krepšelį 
  Pasiteirauti apie prekę
  Produkto numeris
  914 555 007
  Prekės ženklas
  Electrolux
  Produkto pavadinimas
  Iš priekio kraunama skalbyklė
  Ekranėlis
  Vidutinis LED
  Tipas
  Laisvai pastatoma
  Pakraunama iš prekio
  Spalva
  Balta
  Serija
  PerfectCare 700
  Skalbimo technologija
  EcoValve
  AutoDose
  Nėra
  Garų funkcija
  Yra
  Skalbinių kiekis, kg
  8
  Didžiausias gręžimo greitis, aps./min.
  1400
  Automatinis skalbimo priemonės dozavimas
  Nėra
  Variklis
  Inverterinis
  Putų kontrolė
  Putų susidarymo kontrolės sistema
  Programos
  „On/off"
  Eco 40-60
  Medvilnė
  Sintetika
  Švelnus plovimas
  Garai kašmyrui
  FreshSent garai
  Gręžimas/vandens išleidimas
  Skalavimas
  Antklodė
  14 min greita
  Sporto rūbai
  Lauko rūbai
  Džinsai
  Vilna/šilkas
  Vandens minkštinimo sistema
  Nėra
  Vandens tiekimas
  Šaltas
  Woolmark
  Woolmark Blue + Certified Ariel/Lenor
  WiFi sąsaja
  Nėra
  Balanso kontrolė
  Yra
  Davikliai
  Srauto matuoklis
  ProSense
  Gręžimo klasė
  B
  Energijos sąnaudų klasė
  C
  Energijos sąnaudos, kWh
  0.625
  Energijos sąnaudos 100 ciklų, kWh
  63
  Triukšmo lygis, dB(A)
  75
  Triukšmo klasė
  B
  Vandens sąnaudos, l
  47
  Galingumas, W
  2200
  Likutinė drėgmė, %
  52
  Saugiklis (A)
  10
  Įtampa, V
  230
  Maitin. laido ilgis, m
  1,8
  Gylis, cm
  58

 • Skalbimo mašina PerfectCare 700 SERIES Electrolux EW7F348W. Maks. gręžimo apsukos (aps./min): 1400. Skalbinių įkrova (kg): 8. Energijos klasė: A+++(-30%). Didelis LCD ekranas. Inverterinis variklis. „Protex™“ būgnas - audinius tausojantis būgnas. SteamCare System + Frangrance™ - technologija, kai skalbimo metu purškiami garai, ko pasekoje iki 30% sumažinamos raukšlės audiniuose. Taip pat yra galimybė papildomai užsakyti specialius kvapus, kurie suteikia audiniams malonų aromatą. SoftPlus™ - technologija, kuri prieš paskutinį skalavimą išskirsto audinius po būgną tolygiai, kad minkštiklis būtų geriau įsisavinamas, o nesikoncentruotų vienoje vietoje. 180° laipsnių atsidarančios durelės. Pause&Add - galimybė sustabdyti skalbimą ir įdėti pamirštus audinius į būgną, kai vandens lygis nepasiekė būgno durelių. Silent System™ - skalbyklė turinti specialią izoliavimo sistemą, veikia nepaprastai tyliai. Direct spray™ - tiesioginis įpurškimas užtikrina, kad sumaišytas vanduo ir skalbiklis tolygiai pasiskirstys po skalbinius, todėl ant drabužių neliks neišskalbtų ar baliklio paliktų dėmių. TimeManager™ - laiko trumpinimo programa. Neputojanti skalavimo sistema - įdėjus per daug miltelių ir susidarius per dideliam putų kiekiui, jos yra išleidžiamos. Būgno balanso kontrolė - audinius išcentruoja, kad jie nesusigulėtų vienoje pusėje. Programos pradžios atidėjimas. Galimybė naudoti skystas skalbimo priemones. Užraktas nuo vaikų. Garsinis signalas skalbimo pabaigoje. Flow meter vandens įleidimo sensorius. WoolMark Blue - galima skalbti vilnos audinius net jei ir neleidžia rūbų skalbimo ženkliukas (aišku tik su Vilnos progarama). Triukšmo lygis skalbiant: 51 dB. Triukšmo lygis gręžiant: 75 dB. Matmenys (AxPxG, cm): 85x60x57.2 (max.gylis - 60 cm)
   Jeigu rūpinatės – garinkite.
  „SteamCare“ skalbyklėje įdiegta profesionali garų sistema išlygina raukšleles ir atgaivina drabužius – jie tampa lygūs ir gaiviai kvepiantys. „Woolmark Blue“ sertifikatas garantuoja kuo švelniausią tik rankomis skalbti skirtų vilnonių drabužių skalbimą ir priežiūrą.
  Skalbyklė, kuri taip pat padeda trumpinti lyginimo laiką
  Atgaivinkite savo skalbinius ir pašalinkite jų raukšles naudodami natūralius garus. Tik vienas lietimas ir drabužiai atrodys kaip nauji – švelnūs, lygūs, gaiviai kvepiantys ir su mažiau raukšlių.
  Geriausias būdas pasirūpinti savo drabužiais – nustatyti ciklą pagal skalbinių kiekį
  Šios skalbyklės išmanioji sistema „OptiSense“ pritaiko skalbimo ciklą pagal skalbinių kiekį. Drabužiai niekada nebus skalbiami per daug, nes laiko, vandens ir energijos vertės nustatomos automatiškai pagal skalbinių kiekį, užtikrinant rūpestingiausią drabužių priežiūrą.
  Priderinkite ciklą prie savo dienotvarkės – o ne atvirkščiai
  Pasirūpinkite, kad skalbimas tilptų į jūsų darbų grafiką. Su „TimeManager®“ funkcija galite sureguliuoti skalbimo ciklą ir jūsų skalbiniai bus išskalbti būtent tada, kada nurodysite.
  Švarūs drabužiai – tyliai ir efektyviai
  Šioje skalbyklėje įrengtas profesionalus, energiją taupantis „Electrolux“ inverterinis variklis su 10 metų garantija, kad drabužiai būtų džiovinami efektyviai ir praktiškai be garso.
  Būgnas, pasižymintis švelniais prisilietimais
  „Soft“ būgnas elgiasi su drabužiais kuo rūpestingiausiai. Todėl skalbiami ir gręžiami gležni audiniai nebus ištampyti ar sugadinti.