Electrolux EN3454NOX

 • Kraunamos nuotraukos
  46500
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   A++ NoFrost technologijos šaldytuvas su šaldikliu apačioje

  Gamintojas
  Electrolux
  Prekės ženklas
  Electrolux
 • Šaldytuvas - šaldiklis su nerūdijančio plieno durelėmis, sensorinis valdymas, NoFrost šaldiklis, ventiliatorius šaldytuve, drėgmės lygio reguliavimas, energijos vartojimo efektyvumo klasė: A++, suvartojamos energijos kiekis: 242 kWh/annum, šaldytuvo/šaldiklio naudingoji talpa: 245/78 l, akustinis triukšmas: 43 dB, temperatūros palaikymas dingus elektros tiekimui: 18 val, šaldymo galingumas: 4 kg/24h, 3 stiklinės lentynėlės, lentynėlė buteliam, matmenys: (A/P/G) 1854/595/658 mm.

   „TwinTech® FrostFree“ – ilgiau išliekantis šviežumas, skonis ir tekstūra
  „Electrolux“ technologija „TwinTech® FrostFree“ užtikrina šaldytuve optimalų drėgmės lygį. Maistas išlaiko šviežią skonį ir tekstūrą žymiai ilgiau, nes jame yra savarankiškos šaldytuvo ir bešerkšnio šaldiklio oro vėsinimo sistemos.
  Mažai energijos naudojantis, efektyviausiai veikiantis šaldymo prietaisas
  Šiame A++ energijos efektyvumo klasės prietaise suderintos puikios eksploatacinės savybės ir labai mažos energijos sąnaudos.
  Pakankamai erdvės, kad matytumėte visus produktus
  Prikrovus pilną šaldiklį, kartais būna sunku surasti tai, ko jums reikia. Naudojant šaldiklio stalčių „SpacePlus®“ galima akimirksniu pamatyti viską, kas yra jo viduje.
  Išmanioji sistema „FreeStore®“: šviežius produktus galėsite laikyti, kur tik įsigeisite
  Galėsite laikyti produktus laisvai pasirinktuose šaldytuvo skyriuose. Jie visi ilgai išliks švieži, lyg būtų ką tik pirkti, nes išmanioji sistema „FreeStore®“ tolygiai paskirsto vėsų orą.
  Itin šiuolaikiškas LED apšvietimas: galėsite gerai apžiūrėti kiekvieną šio šaldytuvo su šaldikliu kampelį
  Pažangiausia LED technologija leis gerai apžiūrėti visus į šį šaldytuvą su šaldikliu sudėtus produktus. Energiją taupanti sistema užtikrins, kad viską matytumėte kuo puikiausiai.
  Vienu žvilgtelėjimu ir prisilietimu sureguliuokite savo nuostatas
  Šio šaldytuvo-šaldiklio elegantiškame ir moderniame ekrane galite lengvai matyti ir reguliuoti visas pagrindines funkcijas vienu prisilietimu ir taip užtikrinti savo produktų laikymą geromis sąlygomis.