Prekių katalogas

AutoDose - daug skalbimo problemų išsprendžianti funkcija

Skalbimo priemonės ir minkštiklio dozavimas turi didelę įtaką skalbimo kokybei. Įpilsite per daug - nukentės audinys, per mažai - balti skalbiniai papilkės. AutoDose sprendžia šias problemas.  

Lyginant su ankstesniais laikais, dabar skalbimas nebekelia tiek daug rūpesčių – regis tik įdėjai skalbinius į skalbimo mašiną ir pamiršai. Tačiau skalbimo priemonę kaskart dozuoti vis dar turime mes. Ir būtent mes tampame ta silpnąja grandimi visame tobulai sustyguotame skalbyklės darbo procese! Mums patikima tik įpilti skalbimo priemonės ir minkštiklio, tačiau dažniausiai tai darome „iš akies“ ir vienodai visiems skalbimams. Sakysite, argi tai bėda?

Atrodo smulkmena, tačiau skalbimo priemonės ir minkštiklio kiekis priklauso nuo daugybės faktorių: priemonės koncentracijos, tikslaus skalbinių svorio, audinių tipo, užterštumo ir vandens kietumo. Neatsižvelgdami į visa tai, priemones dozuojame netinkamai. O tai paveikia tiek skalbimo rezultatą, tiek skalbyklės „sveikatą“.

Tausojančio skalbiklio dozavimo sistema AEG AutoDose

Per daug skalbimo priemonės – bėda. Per mažai - irgi negerai.

Įpylus per daug skalbimo priemonės, ji gerai neišskalaujama, o perteklius lieka audiniuose po kiekvieno skalbimo. Dėl to Jūsų mėgstami medvilniniai drabužiai dyla ir plyšta 3 kartus greičiau.

Jei naudojate minkštiklį, neišskalauti skalbimo priemonės likučiai trukdo jam tolygiai patekti į audinį. Rūbas greičiau praranda originalią spalvą bei formą.

Neišskalautas skalbimo priemonės perteklius kenkia ir skalbyklei. Po kiekvieno skalbimo jis kaupiasi tirštomis nuosėdomis ant skalbyklės būgno ir ilgainiui sutrikdo jos darbą.

Jei mėgstate skalbimo priemonės dozę pamažinti, skalbiniai nebus idealiai švarūs, o balti ilgainiui papilkės.

Išmanios skalbyklės naudoja AutoDose

AEG skalbyklė su AutoDose funkcija perima iš Jūsų atsakomybę dozuoti skalbimo priemones ir daro tai pati su AEG būdingu precizišku tikslumu. Jums tik lieka džiaugtis nepriekaištingais skalbimo rezultatais ir paprastesniu naudojimu.

Skalbyklė su Autodose stalčiuku
  • Žymiai mažiau rūpesčių. AEG skalbyklė turi itin talpų stalčių su 2 automatinio dozavimo ir 2 rankinio dozavimo skyriais. Supylus skalbimo priemonę ir minkštiklį į AutoDose skyrius, jų užtenka net iki 20 skalbimų.
  • Preciziškai tikslus dozavimas. Skalbyklė automatiškai įpila reikiamą skalbimo priemonės ir minkštiklio kiekį pagal tikslų jų svorį, nurodytą audinių tipą bei vandens kietumą.
  • Lankstus pritaikymas Jūsų poreikiams. Jei nenaudojate minkštiklio, į jo AutoDose skyrių galite supilti skalbimo priemonę ir visiškai nesirūpinti papildymu net iki 45 skalbimų. Arba galite naudoti skirtingas skalbimo priemones baltiems ir spalvotiems audiniams. Rankinio dozavimo skyriai skirti skalbimo priemonei ir minkštikliui ypatingos priežiūros reikalaujantiems audiniams.
  • Nuotolinis valymas. Visas šias ir kitas personalizavimo galimybes per wi-fi patogiai valdysite mobiliąja programėle, savo telefone stebėsite ir reguliuosite skalbimo procesą, greitai rasite priežiūros patarimus, gausite skalbyklės pranešimus apie artėjantį skalbimo priemonės papildymą.
  • Paprasta priežiūra. AutoDose stalčius neturi jokių elektroninių elementų, tad jį paprasta išimti ir išplauti po tekančiu vandeniu.

Pastebėjome, kad naujoji AutoDose funkcija tapo dažniausiai klientų pageidaujamu sprendimu. Ypač už paprastumą ir tikslumą ją vertina vyrai, nemėgstantys gilintis į skalbimo niuansus. Skiriam 10 balų AEG už paprasto naudojimosi inovaciją, kuri neabejotinai yra visų skalbyklių ateitis.