Prekių katalogas

Su “Steam Fragrance” – drabužiai tarsi ką tik išskalbti

Naudojant garų programas, kuriomis pasižymi „Electrolux“ Perfect Care 700, 800 ir 900 serijos skalbimo mašinos, „Steam Fragrance“ drabužiams suteikia gaivos ir švaros pojūtį vos per 15 minučių, jų neskalbiant įprastai.

Vakuumatorius - nepamainomas išsaugant skonius ir šviežumą

Vakuumavimas maisto pramonėje yra plačiai naudojamas. Tokį pat efektyvų produktų išsaugojimo būdą galite pasitelkti ir namuose, naudodamiesi buitiniu vakuumatoriumi.

Hob2Hood - rankas išlaisvinantis gartraukio ir kaitlentės tandemas

Hob2Hood funkcija visiškai išlaisvina Jus nuo rūpesčio įjungti gartraukį. Tuo už Jus nepriekaištingai tiksliai pasirūpina Jūsų kaitlentė, belaidžiu ryšiu valdydama gartraukį.

AutoDose - daug skalbimo problemų išsprendžianti funkcija

Skalbimo priemonės ir minkštiklio dozavimas turi didelę įtaką skalbimo kokybei. Įpilsite per daug - nukentės audinys, per mažai - balti skalbiniai papilkės. AutoDose sprendžia šias problemas.  

Parsisiųskite skaitmeninę kepimo garuose receptų knygą

Norime padėti jums atrasti visas garinės orkaitės galimybes. Tad dalinamės puikiomis skaitmeninėmis receptų knygomis, kuriose rasite ne tik daugybę receptų, bet ir detalias instrukcijas, kokį garo režimą pasirinkti. 

Ką svarbu žinoti apie kepimą garuose?

Pasaulinės epidemijos fone labai lengva pasiduoti nežinios baimei ir nerimauti dėl pasekmių, kurias sukels pasaulinė sveikatos krizė. Tačiau tuo pačiu dabar yra laikas prisiminti, kaip stiprinti imuninę sistemą ir gerinti savo savijautą.

Naujausios džiovyklės AEG 9000 - tikslaus džiovinimo ekspertės

Nauja 3D skenavimo technologija džiovyklėje užtikrina itin efektyvų net ir pačių storiausių, šaltojo sezono lauko drabužių džiovinimą.  

Electrolux SensePro kaitlentės - meistriškas dėmesys maistui

Tad tie, kuriems svarbi kokybiška ir visavertė mityba, šiandien gali pasinaudoti modernių technologijų sprendimu – išmania virtuvės šefo asistente Electrolux SensePro kaitlente. 

Virtuvės meistro pamokos

“Kulinarijos studijos” šeimininkas, garsus virtuvės šefas Gian Luca Demarco, pasidalino patirtimi apie kepimą garuose. 

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Informacija