Prekių katalogas

Naujausios džiovyklės AEG 9000 - tikslaus džiovinimo ekspertės

Nauja 3D skenavimo technologija džiovyklėje užtikrina itin efektyvų net ir pačių storiausių, šaltojo sezono lauko drabužių džiovinimą.  

Testsieger emblema

Vienas pažangiausių buitinės technikos gamintojų AEG, kaskart nustebina vis tobulesniu dizainu ir naujomis galimybėmis. Šį kartą tai nauja 3D skenavimo technologija, leidžianti džiovyklei giluminiu būdu įvertinti skalbinių drėgnumą viso džiovinimo ciklo metu ir automatiškai parinkti jiems tinkamiausią džiovinimo laiką. Už efektyvumą AEG 9000 džiovyklių serija nepriklausomo Vokietijos produktų ir paslaugų testavimo fondo buvo įvertinta 2018 m. STIWA apdovanojimu. Įsitikinome, kad svarbiausias AEG 9000 serijos džiovyklių privalumas - jų tikslumas, kurį užtikrina Fiber Pro sistema. Jūsų drabužiai bus džiovinami tikslai tiek ir tokiu būdu, kokio reikia.

Ypač efektyvi lauko drabužių priežiūra

AEG-9000 džiovyklės yra efektyvios

3D Scan technologijos tikslumas ypač daug nulemia džiovinant stambius, daugiasluoksnius, pūkinius lauko drabužius, kurių džiovinimas dažnai būna sudėtingiausias. Kiekvienas esame susidūrę su į gumbus sušokusiais pūkais, sukritusia, pasikeitusia drabužio išvaizda po keleto skalbimų. Prastesnė išvaizda tik dalis problemos – sukritus užpildui drabužiai iki 30 procentų prasčiau išsaugo šilumą! Džiovinant džiovyklėje su 3D Scan technologija šiltasis lauko drabužių sluoksnis nesukrenta, ilgiau išlaiko savo pirminę formą ir šilumą išsaugančias savybes.

 
AEG-9000 džiovyklės yra efektyvios

Artėjant pavasariui, kai daugiau laiko praleidžiama lauke aktyviai sportuojant, keliaujant ar žaidžiant su vaikais, lauko drabužių skalbimas ir džiovinimas bus tikrai aktualus. Fiber Pro sistema nepamainoma džiovinant lauko drabužius, turinčius jautrių membranų, užtikrinančių atsparumą drėgmei ir apsaugą nuo vėjo. Lauko drabužiams pritaikyta programa atstato atsparumą drėgmei nepažeisdama audinio membranų, išsaugo gaminio kokybę, išvaizdą ir malonų jausmą jį dėvint. Tuo tarpu drabužius džiovinant pakabinus šios apsauginės savybės prarandamos greičiau, audiniai sukietėja. Profesionalus džiovinimas yra didžiulis privalumas, žinant, kokie brangūs ir jautrūs priežiūrai yra kokybiški lauko ir sporto drabužiai.

Švelnios jautriausiems audiniams

AEG-9000 džiovyklė vilnoniams audiniams

Dėti į džiovyklę brangų, kokybišką, grynos merino vilnos drabužį, dažnam būna nedrąsu. Puiki žinia - AEG 9000 turi precizišką vilnos džiovinimo programą (WOOL PROGRAMME), pilnai apsaugančią nuo susitraukimo. Suteikiama nesusitraukimo garantija, patvirtinta Woolmark, pripažintų vilnos ekspertų.

Ne mažiau jautrus džiovinimui ir šilkas. Nors džiovinant pakabinus šilkiniai audiniai išdžiūsta greitai, tačiau lieka jų nepuošiančios raukšlės, kurias tenka lyginti. Su AEG 9000 specialia programa šilkui (SILK PROGRAMME) švelniai išdžiovinti drabužiai bus lygesni ir tinkami dėvėti iškart.

Universalios ir ekonomiškos

AEG-900 džiovyklė yra taupi

AEG 9000 serijos džiovyklės patogios džiovinti didelių išmatavimų audinius (patalynę, lovatieses, apklotus). MIX XL programa, tinka ir medvilnei, ir sintetikai, ir įvairiems mišriems audiniams, kurie iš džiovyklės ištraukiami neperdžiovinti, nesusiglamžę ir žymiai lygesni, nei džiovinant pakabinus.

O kaip gi taupumas? Šios džiovyklės yra A+++ klasės, atitinka visus aukščiausius ekonomiškumo standartus, dirba tyliai ir patikimai. Juk patikimumas ir sklandus darbas, tai svarbiausia, ko tikimės iš buitinės technikos.

Teisingai naudojama AEG 9000 serijos džiovyklė niekada nesugadins ir nepaliks drėgnų jūsų drabužių, tai garantuoja ši unikali technologija, absoliučiai tiksliai pritaikanti džiovinimo būdą ir laiką.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Informacija