Prekių katalogas

Miele parduotuvė

 •    Prekių kategorijos

               
               
                

  ❯ Šaldytuvai ir šaldikliai

   

  ❯ Skalbyklės

   

  ❯ Džiovyklės

   

  ❯ Indaplovės

               
               
       

  ❯ Kavos aparatai

   

  ❯ Įmontuojamos kaitlentės

   

  ❯ Mikrobangų krosnelės

   

  ❯ Gartraukiai

               
               
       

  ❯ Dulkių siurbliai

   

  ❯ Orkaitės

  ❯ Garinės orkaitės

   

  ❯ Priežiūros priemonės

   

  ❯ Kitos prekės

  ❯ Priedai

     Nauji produktai

   

   

   

  „Miele“ ženklas

  „Miele“ gaminius klientai vertina daugybėje šalių. 2013 m. vokiečiai „Miele“ išrinko geriausiu visų kategorijų ir visų laikų prekių ženklu. „Miele“ vartotojai renkasi našius, patogius, stilingus ir aplinkai nekenkiančius gaminius – ir, žinoma, vertina kokybę bei turi puikų skonį!

           

  „Miele“ kokybė

  Jau daugiau kaip 100 metų klientai pasitiki „Miele“. Esame vienintelė savo srities įmonė, gaminius tikrinanti imituodama realias 20 metų trukmės naudojimo sąlygas. Rezultatai akivaizdūs – lojalūs mūsų klientai savo pasirinkimą drąsiai rekomenduoja ir kitiems. Nepripažįstame jokių kompromisų – tik kokybę ir ilgaamžiškumą.

       

  „Miele“ patogumas

  Sukamas ratukas, nepastebimas jutiklis, o gal aukštos raiškos liečiamasis ekranas? Kuris variantas bebūtų, „Miele“ prietaisą valdysite be jokių trukdžių. Nuo vonios iki virtuvės – mes pasirūpinome, kad automatinės programos supaprastintų Jūsų buitį. Viskas sklandu iki menkiausios detalės, kad gyvenimas išties būtų malonesnis.

       

  „Miele“ dizainas

  „Miele“ išskirtinumas – aiškios linijos ir laikui nepavaldi elegancija. Virtuvėje montuojamų prietaisų įvairovė, dizaino nuoseklumas ir galimybė rinktis iš plataus spalvų spektro, leis atrasti kiekvienai virtuvei tobulai tinkantį gaminį. Kiekvienas linijos prietaisas kruopščiai priderintas prie kitų. Tad nesvarbu, kokio stiliaus yra Jūsų virtuvė, „Miele“ tobulai įsilies į bendrąjį interjerą.

           

  „Miele“ tvarumas

  „Miele“ vertybės ir tradicijos grįstos tvarumu, kuris ir užtikrina mūsų įmonės ilgalaikę sėkmę. Mūsų filosofijos patvirtinimas – narystė JT tvarumo tinkle „Pasaulinis susitarimas“ ir pasirašyta „Įvairovės chartija“. Praktinius įrodymus pateikiame kas dvejus metus skelbiamoje veiklos tvarumo ataskaitoje.

   

  „Miele“ istorija

  1899 m. Herzebrocke, Vokietijoje, inžinierius Carlas Miele ir verslininkas Reinhardas Zinkannas įsteigė grietinėlės separatorių gamybos įmonę. Taip prasidėjo dviejų šeimų darbas - daugiau kaip 100 metų trunkanti „Miele“ istorija. Prie ketverių tekinimo ir vienų gręžimo staklių triūsė vienuolika darbuotojų. Mūsų filosofija paremta tobulėjimo siekiu, pirmuoju „Miele“ šūkiu – „Immer besser“.

   

  „Miele“ prietaisai – patvarūs ir galingi

  1899 m. įkurta „Miele“ klientams pažadėjo – „Visada geriau“. Ką reiškia šis šūkis? Mes visada stengsimės dirbti geriau – pranokti savo konkurentus ir pasiekti naujų kokybės aukštumų. Todėl „Miele“ klientai mūsų gaminius renkasi tvirtai tikėdami savo sprendimu – rezultatai tik patvirtina mūsų šūkio teisingumą.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Informacija