Prekių katalogas

Hob2Hood - rankas išlaisvinantis gartraukio ir kaitlentės tandemas

Hob2Hood funkcija visiškai išlaisvina Jus nuo rūpesčio įjungti gartraukį. Tuo už Jus nepriekaištingai tiksliai pasirūpina Jūsų kaitlentė, belaidžiu ryšiu valdydama gartraukį.

Turbūt daugelis patyrėme nesėkmę, kai tik akimirką per vėlai įjungus gartraukį, po namus pasklinda intensyvūs gaminamo maisto kvapai? Hob2Hood – tai išmani naujovė, su kuria tokia bėda niekada nebenutiks. Hob2Hood funkcija visiškai išlaisvina Jus nuo rūpesčio įjungti gartraukį. Tuo už Jus nepriekaištingai tiksliai pasirūpina Jūsų kaitlentė, belaidžiu ryšiu valdydama gartraukį. Vos tik įjungiate kaitlentę, ji iškart siunčia signalą įjungti gartraukio apšvietimą ir lengvą trauką. Kylant temperatūrai arba įjungus papildomą kaitvietę, traukos intensyvumas stiprėja, o sumažinus kaitrą, jautriai prisitaiko ir gartraukis. Be abejo, gartraukio nustastymus bet kada galite pakeisti ir rankiniu būdu. Tačiau išbandžius tokį intuityvų asistentą tikrai nesinorės grįžti prie rankinio gartraukio valdymo!

Jei norite mėgautis Hob2Hood patogumu, svarbu, kad šią funkciją turėtų tiek kaitlentė, tiek gartraukis. Didelis privalumas, jog AEG ir Electrolux buitinės technikos gamintojai siūlo platų spektrą kaitlenčių ir gartraukių su Hob2Hood funkcija. Galėsite išsirinkti nuo paprasčiausios iki išmanios, indukcinės ar dujinės Hob2Hood kaitlentės ir prie jos priderinti sieninį, salos tipo ar integruojamą į spintelę Hob2Hood gartraukį. Funkcija sklandžiai veiks netgi derinant skirtingo prekės ženklo, AEG ir Electrolux, Hob2Hood įrenginius.

Užsukite į BTN salonus Vilniuje arba susisiekite su mūsų konsultantais, kad profesionalai padėtų Jums išsirinkti tinkamiausią kaitlentės ir gartraukio derinį.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Informacija