Prekių katalogas

Parsisiųskite skaitmeninę kepimo garuose receptų knygą

Norime padėti jums atrasti visas garinės orkaitės galimybes. Tad dalinamės puikiomis skaitmeninėmis receptų knygomis, kuriose rasite ne tik daugybę receptų, bet ir detalias instrukcijas, kokį garo režimą pasirinkti. 

Tie, kas jau turi garinę orkaitę patvirtins, jog garai virtuvėje, kaip šeštas jausmas mūsų jausmų paletėje. Arba slaptas ingredientas mūsų receptų sąsiuvinyje. Visais atvejais paprasti ingredientai suskamba naujai. Su garais jūsų galimybės eksperimentuoti ir atrasti naujus skonius žymiai platesnės. Kita vertus, tradiciniai patiekalai kepami pridėjus šiek tiek garų taip pat pakinta – tampa netikėtai sultingi ir minkšti, kaip puikiame restorane.

Pasakysim paprastai - norime padėti jums atrasti visas garinės orkaitės galimybes. Tad dalinamės puikiomis skaitmeninėmis receptų knygomis, kuriose rasite ne tik daugybę paprastų ir gurmaniškų receptų, bet ir detalias instrukcijas, kokį garo režimą bei tikslią temperatūrą pasirinkti.

Electrolux dovana - receptų knyga

Electrolux receptų knyga „Garai ir SousVide“ siūlo plačią įvairovę mėsos, žuvies, daržovių, miltų, kruopų kepinių ir desertų receptų. Dalis jų parengti garsių Europos virtuvės šefų, kiti – mėgstamiausi ir labiausiai pasiteisinę Electrolux darbuotojų receptai.

Kad parsisiųstumėte knygą, prašome užsiregistruoti BTN svetainėje. Jūsų suteikti kontaktai mums leis palaikyti ryšį su jumis ir dalintis naudingais patarimais, receptais ir buitinės technikos naujovėmis. Parsisiųsti knygą.

Netrukus pasidalinsime ir antrąja skaitmenine receptų knyga, sekite mūsų naujienas!

×

Reikėtų Jūsų sutikimo gauti pasiūlymus