Prekių katalogas

Su “Steam Fragrance” – drabužiai tarsi ką tik išskalbti

Naudojant garų programas, kuriomis pasižymi „Electrolux“ Perfect Care 700, 800 ir 900 serijos skalbimo mašinos, „Steam Fragrance“ drabužiams suteikia gaivos ir švaros pojūtį vos per 15 minučių, jų neskalbiant įprastai.

Tikriausiai ne vienas mūsų yra susidūręs su situacija, kai drabužį esame apsirengę tik kartą ir skalbti jo dar nesinori, užtektų paprasčiausiai atšviežinti.Tačiau, kaip tai padaryti neskalbiant? Dar vienas galvos skausmas - brangūs, kokybiški, drabužiai iš šilko, vilnos ir kašmyro – jų dažnai skalbti taip pat nesinori. Neramu, kad drabužis praras formą – susitrauks, sukris, išsitampys, nebeatrodys kaip naujas. Norėdami to išvengti, drabužius, iš ypatingos priežiūros reikalaujančių audinių, dažniausiai nešame į cheminę valyklą. Tačiau švedų gamintojas “Electrolux” siūlo labiausiai audinį tausojantį būdą – garų funkcijos ir jų naujausio produkto “Steam Fragrance” derinį.

„Steam Fragrance“ - tai kruopščiai atrinktų gaivių citrusinių vaisių ir švelnių gėlių aromato derinys, skirtas drabužių atnaujinimui. Naudojant garų programas, kuriomis pasižymi „Electrolux“ Perfect Care 700, 800 ir 900 serijos skalbimo mašinos, „Steam Fragrance“ drabužiams suteikia gaivos ir švaros pojūtį vos per 15 minučių, jų neskalbiant įprastai. Tokia atšviežinimo programa garais ir aromatu tausoja audinį, drabužis ilgiau išlieka kaip naujas. Be to, tai draugiška aplinkai – minimaliai sunaudojama elektros energijos ir net 96% mažiau vandens, nei skalbiant.

Electrolux skalbyklė su aromato ir garų funkcija

„Electrolux“ aromato ir garų funkcijos derinys tinka net jautriausiems audiniams

Garų funkciją su „Steam Fragrance“ galima naudoti net patiems jautriausiems audiniams - tokiems, kaip merino vilna, kašmyras ar šilkas. „Electrolux“ skalbyklių garų programa/funkcija yra ypatingai švelni ir tausojanti - garų temperatūra tesiekia 40º C, o ciklas teužtrunka 15 minučių. Drabužis atrodo tarsi ką tik išskalbtas.Tereikia įpilti 20 ml (4 pilni dangteliai) kvapo į minkštiklio skyrių ir pasirinkti sklabyklės „FreshScent“ (medvilnei, sintetikai, ploniems audiniams) arba „Cashmere“ (vilnai ir kašmyrui) programą.

Tyrimai rodo, kad net 90 proc. drabužių yra išmetami anksčiau laiko dėl to, kad jie praranda formą, spalvą, sudyla. Dabar Jums nebereikės be reikalo skalbti savo mėgstamos suknelės ar kelnių po kiekvieno apsirengimo. Pakaks juos atšviežinti. Drabužiai, kuriais rūpinamės naudodami audinį tausojančias programas, tarnauja dvigubai ilgiau.

Neišskalautas skalbimo priemonės perteklius kenkia ir skalbyklei. Po kiekvieno skalbimo jis kaupiasi tirštomis nuosėdomis ant skalbyklės būgno ir ilgainiui sutrikdo jos darbą.

300 ml „Steam Fragrance“ buteliuko užtenka net 15 ciklų.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Informacija