Prekių katalogas

Lengva indaplovių priežiūra

Ar jūsų indaplovė išties švari? Kaip prižiūrėti indaplovę

Ar kada susimąstėte, kad indaplovė ne visada yra pati švariausia jūsų virtuvės vieta? Ar žinote kiek jai tenka riebalų, maisto likučių ir kitų nešvarumų? Juk indus plaunate kasdien, ir ne vieną kartą! Galbūt būtinybė valyti indaplovę pasirodys nesuprantama – juk plaudama indus ji automatiškai išsivalo ir pati. Tačiau laikui bėgant prietaise prisikaupia maisto likučių, nuo plovimo priemonių likusių apnašų, kalkių bei kitokių nešvarumų, kuriuos būtina pašalinti norint, kad išplauti indai ir toliau akinančiai spindėtų.

Ir visa tai daryti reikia ne tik dėl prietaiso ilgaamžiškumo, bet ir dėl jūsų pačių sveikatos ir elementarios higienos! Manančius, kad indų plovimo kapsulės kartu išvalo ir indaplovę, užtikriname – to tikrai nepakanka.

Šiandieną sukurta daug indaplovėms skirtų valymo priemonių, kurios efektyviai panaikina riebalus visoje įrenginio sistemoje, dezinfekuoja ir nukalkina. Juk daug maloniau iš indaplovės išimti spindinčius ir gaiviai kvepiančius indus žinant, kad jie iš tikrųjų švarūs, tiesa?

Indaplovės priežiūra kasdien

Indaplovės paskirtis - išplauti nešvarius indus, tačiau ji - ne atliekų smulkintuvas ir nepašalina maisto atliekų. Todėl, prieš dėdami indus į indaplovę, nepamirškite nubraukti nesuvalgytų maisto likučių, kad šie neužkimštų filtrų. Juk nedžiugina mintis, jog kartu su jūsų indais prausis ir kelių dienų maisto likučiai, užsilikę indaplovėje.

Džiovinkite atidarytoje AEG indaplovėje

Kasdieniam efektyviam indaplovės darbui būtina indaplovių druska. Suminkštinusi vandenį, ji pagerins plovimo priemonių efektyvumą ir sumažins kalkių apnašų susidarymą. Na, o pagalbinė priemonė RinseAid pagerins džiovinimo kokybę ir padės nuo indų pašalinti džiūvimo dėmes.

Pasibaigus plovimo programai, atidarykite indaplovės dureles. Tai apsaugos nuo kondensato susidarymo prietaiso viduje ir pagerins džiovinimo efektą. Gera žinia, visos šiuo metu parduodamos Electrolux ir AEG indaplovės jau turi AirDry funkciją, kuri džiovinimo ciklo metu automatiškai atidaro dureles ir pagerina oro cirkuliaciją - tuo užtikrindama geresnį džiovinimo rezultatą mažesnėmis energijos sąnaudomis.

Kartą per mėnesį atlikite indaplovės higieną

Net ir nuvalius maisto atliekas, ant indaplovės vamzdynų sienelių besikaupiantys riebalai ir kalkės gali ilgainiui sutrikdyti indaplovės darbą. Kad jūsų indaplovė išvengtų „susitikimo“ su meistru, labai lengvai galite jai padėti - laikas nuo laiko nukalkindami ir nuriebalindami.

Indaplovės valymą rekomenduojame atlikti kas 30-60 plovimų. Tausodami aplinką, savo sveikatą bei įsigytą techniką atkreipkite dėmesį į valymo priemonių kokybę. Electrolux ir AEG gamintojų rekomenduojamos valymo priemonės yra saugios cheminės sudėties, draugiškos aplinkai, jų veikliosios medžiagos nepažeidžia įrangos paviršių bei sistemos, užtikrindamos ilgalaikį efektyvų veikimą. Vidutiniškai apkraunamoms indaplovėms rekomenduojame universalią, kalkių nuosėdas ir riebalus šalinančią, Clean&Care priemonę. Tačiau jei indaplovėje dažnai plaunate gausiau riebaluotas keptuves ir kepimo skardas, turėtumėte pasirūpinti rimtesniu įrenginio nuriebalinimu. Tam puikiausiai tiks intensyvi nuriebalinimo, nukalkinimo ir dezinfekavimo priemonė Super Clean.

Indaplovė AEG įpilti Clean&Clear priemonę

Šiandien parduodamos Electrolux ir AEG indaplovės turi specialią valymo programą Machine Care, įjungiamą vos kelių mygtukų paspaudimu. Pirmiausia išvalykite indaplovės filtrus, nepamirškite nuvalyti ir durelių kraštų bei gumų, nes šiose vietose linkę kauptis nemalonų kvapą sukeliantys nešvarumai. Tada, pasirinkę Machine Care programą, supilkite valymo priemonę ir įjunkite.

Šiek tiek kitaip yra su indaplovėmis, neturinčiomis automatinės valymo programos. Praktiškai visos indaplovės programos turi praplovimo funkciją ir tik tuomet atlieka pagrindinį plovimą. Supylus valymo priemones iš karto, praplovimo metu jos nukeliauja tiesiai į kanalizaciją, o jūsų pastangos nueina perniek.

Paleidus plovimo programą reikia palaukti apie 30 min., ir tik kai išgirsit siurblį išleidžiant vandenį, atidarę indaplovę supilkite nuriebalintoją. Kad priemonės veiktų efektyviau, pasirinkite intensyvią plovimo programą.

Po šių procedūrų indų plovimas, skalavimas bei džiovinimas taps žymiai efektyvesniais, o reguliari priežiūra prailgins indaplovės tarnavimo laiką.

Gamintojo rekomenduojamas priežiūros priemones galite užsisakyti internetu arba įsigyti BTN salonuose Vilniuje. Na, o jeigu indaplovės higiena jums kelia rūpesčių ar neturite tam laiko, mes teikiame indaplovių ir kitų buitinių įrenginių profilaktinės priežiūros paslaugą, kuomet mūsų specialistas pasirūpina jūsų indaplovės nuriebalinimu, nukalkinimu bei nuodugniu filtrų išvalymu.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Informacija