Prekių katalogas

Kaip šaldytuve padaryti tobulą tvarką pagal Jūsų poreikius

Karantino pradžia tapo nemenku išbandymu mūsų šaldytuvams ir šaldikliams. Produktus pirkome ilgam ir įsitikinome, koks svarbus kiekvienas šaldytuvo erdvės centimetras . Talpiai prigrūsti šaldytuvą pavyko, tačiau po savaitės ar dviejų neabejotinai aptikome kažkur gilumoje užmirštų „nuliūdusių“ agurkų ar pasipūtusį jogurto indelį . Mums jau aišku, kad nauji laikai atsinešė ir naujus prioritetus, tokius kaip: sveikesnė mityba, dažniau namuose gaminamas šviežias maistas ir racionalus šaldytuvo erdvės panaudojimas.

Patogiai išnaudota kiekviena šaldytuvo kertelė

AEG ir Electrolux gamintojai skyrė ypatingą dėmesį šaldytuvo erdvės planavimui ir sukūrė unikalią sistemą, padedančią transformuoti šaldytuvą, atsižvelgiant į kintančius Jūsų poreikius ir patogiai pasiekti kiekvieną jo kampelį.

  AEG ir Electrolux šaldytuvų CustomFlex durelės
 • Transformuojamos šaldytuvo durelės. CustomFlex modulinė durelių sistema su lengvai nuimamomis ir paslenkamomis dėžutėmis įvairiems produktams, kuriuos svarbu greitai pasiekti ir nepamesti gausoje. Maisto produktus kartu su dėžute patogiai nusinešite ant darbastalio. CustomFlex dureles turi AEG modeliai: SCE81926TS, SCE81935TS, Electrolux modeliai ENN2874CFW ir ENN3074EFW
 • 
        
         
          
          AEG ir Electrolux Spinview lentyna
         
        
        
 • 360° apsisukanti lentyna SpinView leidžia patogiai pasiekti net giliai sudėtus produktus, vienu judesiu apsukant visą lentyną. Tokią patogią lentyną galima įsigyti kaip priedą prie visų įmontuojamų AEG ir Electrolux šaldytuvų.
 • 
        
         
          
          AEG ir Electrolux išimama lentyna
         
        
        
 • Ištraukiama lentyna su padėklu leis vienu kartu išimti iš šaldytuvo daug smulkių produktų, taip pat pasiekti giliai esančius. Tai patogus sprendimas kai reikia greitai nusinešti visus ingredientus iš šaldytuvo ant darbastalio. Lentyna papildomai komplektuojama prie visų AEG ar Electrolux įmontuojamų šaldytuvų.
 • 
        
         
          
          AEG ir Electrolux šaldytuvo stalčius
         
        
        
 • Itin funkcionalūs šaldytuvo stalčiai. Aukštas stalčius su papildomomis uždengtomis dėžutėmis smulkesnėms daržovėms laikyti. Kai reikia įdėti didžiulį arbūzą, papildomos dėžutės lengvai išimamos. Taip pat atskiras FreshBox stalčiukas žuviai ir mėsai sudėti. Šios komplektacijos yra AEG SCE81935TS šaldytuvas su šaldikliu, taip pat turintis ir CustomFlex modulinę durelių sistemą.
 •  
 • Padidinto aukščio (1900 mm) MultiSpace įmontuojami šaldytuvai leis optimaliau išnaudoti šaldytuvui skirtą nišą. 120 mm papildomos erdvės šaldytuvo viduje pravers stambiems produktams ar gėrimų buteliams sudėti.

Renkantis šaldytuvą, be abejo, itin svarbu įvertinti ir jo šaldymo, oro cirkuliacijos, drėgmės palaikymo sistemas, tačiau būtent ergonomiškumas bei apgalvotas erdvės panaudojimas džiugins ir kasdieną taupys Jūsų brangų laiką.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Informacija