Prekių katalogas

Kaip prižiūrėti kaitlentę, kad ji išliktų kaip nauja?

 

Nauja, kaip veidrodis tviskanti kaitlentė virtuvėje iš karto kilsteli Jūsų nuotaiką, atsiranda noras gaminti. Tačiau ant jos prikepę, sunkiai nuvalomi riebalai ir maisto likučiai nuotaiką veikia visiškai priešingai. Ar norėtumėte, kad Jūsų kaitlentė graži ir švari išliktų visus metus, dvejus, penkerius ar net daugiau? Patikėkite, išsaugoti jos tviskantį paviršių yra visai nesudėtinga.

Pagrindiniai kasdienės kaitlenčių priežiūros patarimai

  • Kad nesubraižytumėte kaitlentės paviršiaus, neeksperimentuokite su šveičiamosiomis priemonėmis. Jokiu būdu nebandykite nugremžti nešvarumų aštriais šveitikliais, šepečiais ar peiliu. Apsiribokite specialiai kaitlentėms skirtu valikliu, popieriniu rankšluosčiu ar šluoste, o pridegusioms vietoms – specialiu grandikliu.
  • Prieš statydami keptuvę ar puodą ant stiklo keramikos kaitlentės, įsitikinkite, kad indo dugnas nėra šlapias. Antraip, kaitlentės paviršiui kaistant, nuo drėgmės gali susidaryti sunkiai pašalinamos baltos dėmės. AEG ir Electrolux kaitlentes lengva valyti
  • Naudokite atskiras kempinėles indams plauti ir kaitlentei valyti. Nevalykite visko ta pačia, kad ir kaip tai atrodo patogu. Jūsų indų plovimo kempinė ant kaitlentės paviršiaus gali palikti riebalų ir kitokių maisto dalelių, kurios kaistant pridegs ar nuo jų atsiras dėmės.
  • Prieš gamindami, švariai nuvalykite puodų ir keptuvių apačias. Jei ant jų liks kokių nors nešvarumų, šie prisvils prie kaitlentės paviršiaus.
  • Po gaminimo leiskite kaitlentei atvėsti ir iš karto nuvalykite visus ant jos atsiradusius nešvarumus, ar maisto likučius. Toliau gaminant ant nenuvalytos kaitlentės, likučiai stipriai prisvils ar paliks nebenuvalomas dėmes.
  • Rinkitės kokybiškas keptuves bei puodus. Nenaudokite keptuvių dažais padengtu dugnu - kaitinama nauja keptuvė gali palikti nenuvalomas dažų dėmes ant stiklo keramikos paviršiaus.

Kaitlenčių priežiūros priemonės

Tausodami aplinką, savo sveikatą bei įsigytą techniką, atkreipkite dėmesį į valymo priemonių kokybę. Electrolux ir AEG gamintojų rekomenduojamos valymo priemonės yra saugios cheminės sudėties, draugiškos aplinkai ir žmogui, jų veikliosios medžiagos nepažeidžia įrangos paviršių, užtikrindamos ilgalaikį efektyvų veikimą.

Lengviausiai prižiūrimos indukcinės kaitlentės, nes jos kaitina patį indą, o kaitlentės paviršius stipriai neįkaista. Dėl šios priežasties gaminamas maistas taip lengvai neprisvyla, o jų priežiūrai pakanka „neagresyvių“ priemonių ir kelių švarių šluosčių.

Electrolux ir AEG gamintojai indukcinių, stiklo keramikos ar keraminių kaitlenčių priežiūrai rekomenduoja priemonę VITRO CARE. Šis valiklis itin efektyviai valo paviršių, jo nesubraižydamas, padengia jį apsauginiu sluoksniu ir nupoliruoja smulkius įbrėžimus. Užtenka vos kelių lašų priemonės. Paskirstykite juos ant kaitlentės paviršiaus švaria šluoste, šiek tiek patrindami nešvarias vietas. Švariai nuvalykite popieriniu rankšluosčiu.

Ant tradicinių elektrinių kaitlenčių gali atsirasti stipriau pridegusių vietų, nes jų paviršius labiau įkaista ir greitai neatvėsta. Jeigu iš karto nepavyksta gerai nuvalyti kaitlentės, užpilkite ant pridegusių nešvarumų valomosios priemonės ir palikite pusvalandžiui. Prikepusioms vietoms naudokite specialų stiklo keramikos kaitlentės paviršiaus grandiklį. Juo atsargiai, kad nesubraižytumėte, pašveiskite pridegusią vietą.

Nerūdijančio plieno paviršiaus dujinėms kaitlentėms Electrolux ir AEG gamintojai rekomenduoja koncentruotą plieno priežiūros kremą STEEL CARE arba purškiklį STEEL CARE. Šios priemonės ne tik švelniai nuvalo paviršių ir pirštų antspaudus, bet ir poliruoja bei padengia apsaugine mikroplėvele. Priemonės pagamintos iš saugių žmogui bei aplinkai, visiškai biologiškai suyrančių žaliavų, tad po valymo nereikia nuskalauti. Jos tiks visiems iš nerūdijančio plieno pagamintiems buitiniams prietaisams.

Gamintojo rekomenduojamas priežiūros priemones kviečiame užsisakyti internetu, pristatome per siuntų tarnybą visoje Lietuvoje.

Atsisiųskite Electrolux ir AEG aukštos klasės buities komforto priemonių katalogą.

Pažiūrėkite ir atsisiųskite Electrolux ir AEG aukštos klasės buities komforto priemonių katalogą.

Susipažinkite su indukcinės kaitlentės priežiūros video instrukcija.

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Informacija